Tento blog si fakt zamiluješ Mrkající !

Holky , nedělejte to !

7. března 2016 v 16:13 | PIGgirl
Takže čauvec lidičky ... Mrkající

Dnes se budeme bavit o holkách a o krávách a o těch jiných tipech ! Existuje hodně tipů holek a právě to je ten problém, některé tipy holek nejsou zrovna super :( ... Právě to mě trápí, to že se celý svět změnil a furt mění ... Pojďme na to ! ... Doporučuji si před tímto článkem pustit nějakou hudbu ! :)
Některé holky jsou ještě v pohodě, třeba jako moje kamarádky , ale některým už vážně hrabe ! V tomto článku bych chtěla upozornit na holky, které se řežou ! - Pokud nevíte o co jde tak je to většinou o tom, že některé holky si myslí, že život nemá smysl a proto se řežou, ať už pravítkem, kružítkem nebo nožem či žiletkou, dělají to i kluci ! Teď bych se chtěla zeptat a chtěla bych abyste mi upřímně odpověděli : Všechny holky, které dělají něco podobného, který tento článek budou číst zeptat jestli jim to stojí za to ? ...
Většina asi řekně, že už nechce žít a , že ztratili všechno, protože se s nimi ten kluk rozešel nebo protože je nikdo nemá rád či kvůli škole !? Jo já vím ... Skoro, skoro všichni už jsme zažili rozchod, ale časem to už přestane bolet jenom musíte jít dál a zkoušet nové věci ! Zapomeňte na něj na vždycky ! Stojí vám za to ? ... Pokud si myslíte, že vás nikdo nemá rád tak jste na omylu ! Prosím nedělejte to, každý den to vidím na FACEBOOKU jak tam je fotka s rozřezanou ruko a je tam napsané, že se má fajn !
Takže bych vás ještě na posledy chtěla poprosit abyste přestali a už to nedělali . Pokud potřebujete vyřešit nějaký problém a nemáte vůbec s kým nebo vás nikdo nechce vyslechnout v nejhorším případě můžete napsat i mně :) ... Budu tu pro vás ! ( Jen mi napište do komentů, že jste mi psali ;-) )

Nikdy se mi nepovedlo nikomu pomoct, ať už jsem si jak koliv přála aby se něco stalo tak nic, takže teď chci pomoct někomu z vás !
Vaše PIGgirl 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama