Tento blog si fakt zamiluješ Mrkající !

Zánik hvězdy

4. ledna 2016 v 16:09 | PIGgirl
Takže čauvec lidičky....
Dneska tady mám příběh , je to trochu dětské, ale co už snad se vám to bude líbit a užijte si to ... A žádnýho Petra neznám má to být jen příběh S vyplazeným jazykem

Zánik hvězdy
Díval si se někdy na oblohu a říkal si proč tak krásně září ? Dávají mi tolik energie! Ehm ... Odkašlala jsem si a potichu řekla : ,, Petře, posloucháš mně vůbec ? " Petr se z unavením jen otočil a něco zamumlal. ,, Která se ti líbí nejvíc ? " Petr už usnul a já zůstala na pozorování oblohy sama ... Trochu jsem bála být večer sama a jen pod širákem, tak jsem se k němu trošku přitiskla. Pozorovala jsem hvězdy dlouhou a dlouhou dobu, ale jednu chvíli se mi zdálo jako by se ty hvězdy drolily přímo na můj nos .... Hm ... podivné.

Druhý den, jsem se probudila tak brzo, že jsem ještě viděla ten krásný Měsíc a jedu hvězdu po jeho boku. Celý den jsme s mamkou, taťkem , Petrem a Petrovou rodinou byli na tůře, lezli jsme po různých skalách s Petrem jsme skákali přes potoky, ale i plavali v jezerech. ,, Petře dneska to byl krásný den, ale ne krásnější než noc ! " ,, Lilly co furt máš s tou nocí a hvězdami ? " optal se zvýdavě . ,, Já ? Nic, ale jsou přeci tak krásné i Měsíc je krásný ... Prosím pojď teď ven se podívat jak září ."

Když jsme ty hvězdy tak pozorovali, oboum dvoum se zdálo, že je něco v nepořádku ! ,, Nezdá se ti, že tato hvězda je nějaká zašedlá ?? " ,, No, jo, ale třeba je na ní jenom mrak, který ji zakrývá " řekl. ,, Asi ano " řekla jsem mu, ale v duchu sebe jsem věděla své.

Pokračování příště ... Takže doufám, že se vám to líbilo a čauvec lidičky ! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama