Tento blog si fakt zamiluješ Mrkající !

Dneska to byl den ségra !

18. ledna 2016 v 10:17 | PIGgirl
Takže čauvec lidičky ... Usmívající se
Mám tady další příběh, který se vám doufám bude líbit ...
Zde to máte ;) :


To byl zase den ségra !
_______________________

Jmenuji se Cora, je mi 15 let. Žiju se svou vymaštěnou rodinkou v milionářském sídle . Mám všechno co si jenom umanu, ale mám taky pěkně příšernou ségru ! Jmenuje se Aisha ... Je tak krásná, umí se slušně chovat, každýho kluka sbalí ... Kdybych jen tak byla taková . Ale nemám jí ráda ! Za a) jí závidím a za b) je hrozná dáma! Ale potom co se nám stalo toto o čem teď budu vyprávět je to nejlepší ségra jakou můžu mít !
Jednou ráno jsem se probudila a Aisha nebyla v pokoji, říkala jsem si, že asi šla do koupelny nebo kuchyně. Naši rodiče byli právě na líbánkách ... No jo čerstvě zasnoubení , vrrr to mě štve ! Zavřela jsem klidně oči a spala dál . Aisha nešla 10 minut, 15 minut a ani 30 minut poté co jsem se vzbudila. Řekla jsem si, že ji prostě musím najít když už jsme ty "ségry" ! Šla jsem na záchod, do pokoje, obýváku, koupelny, ložnice, kuchyně, na chodbu, do šatny, do pokoje pro hosty i velkého tanečního sálu a ona nikde ?! ,, To je fakt divný ... Nejdřív se převlíknu a potom se půjdu kouknout ven " Převlečená , hygiena udělaná a šla jsem! Pomalinku jsem otevřela dveře a zděsila jsem se !
Před dveřmi stál chlap, takovej elegán, říkal, že mamčin a taťkův kamarád a že má Aishu doučovat ... DIně se u toho tlemil ! Hned jsem, ale pro jistotu řekla, že mamka s taťkem nejsou doma a Aisha je na záchodě . CHlap se začal ještě divněji tlemit a cpát se mi do baráku , že prý se jmenuje Mitchel Brooks a že prý mu lžu . No v tu dobu už jsem věděla, že jde do tuhýho ! Vždyť Aishu nemůžu najít co mu teď řeknu ??? No a aby nebylo hůř tak najednouvytáhl Aishu z auta a říkal, že jestli hned teď nenastoupím do toho podělanýho auta tak se budou dít zlý věci. Po cestě nám stačil říct, že je zloděj ... Nečekaně !!!
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!! Překvapený A dole na obrázku je předloha a vpravo je moje Cora :3

DOUFÁM ŽE SE LÍBILO A ČAUVEC LIDIČIKY :@) :*

PIGgirl

Zdroj : (vlevo) Google
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama