Tento blog si fakt zamiluješ Mrkající !

Silvestr v AKCI !

30. prosince 2015 v 20:18 | PIGgirl
Takže čauvec lidičky...
Dneska tady mám článek o Silvesteru, znáte to ... Petardy, nevinní mazlíčci, popáleniny, ale i zábava...

Kdo mohl udělat takhle DEBILNÍ svátek ??? Sorry, ale řeknu vám to na plnou hubu ... Nemám ráda Silvestr! Proč asi ? No prostě vysvětlení je prosté, trochu delší, ale prosté. Nemám ho ráda, protože důvod a je že spousta lidí odpaluje rachejtle, petardy a dělobuchy. Zvířata (zvláště psi a kočky) na to hrozně trpí, protože mají samozřejmně vyvinutej sluch, ale jako jo nebudu vám okecávat furt to stejný že na to trpí chudáčci to vám nebudu tady vtloukat do hlavy!
Ale přece jenom, jako my máme psa venku a toho prostě NEDOSTANETE domů !! Ona váží 60 kg (cca nemůžu si troufnout říct kolik) a prostě ji nepřenesete, ona nechce jít dovnitř a potom hrozně "plače" a šťeká :( ... No, ale ještě k tomu je hrozně moc zranění, vždyť dneska už má každé 5. 10 leté děčko zkušenost z odpálením petardy!

Aby tento článek nebyl jenom jeden velkej HAT na Silvestr tak bývá i zábava Smějící se ... Zábava může být ... Třeba si parta kámošů, rodina, příbuzní prostě kdolov když se sejde ... Tak se vždycky o půlnoci ťukne skleničkou "šampaňskýho" a prostě je sranda, třeba dva tři dělobuchy se odpálí, ale ne jako nějací BLBEČCI co tady vypotřebujo za jednu Silvestrovskou noc půl svého skladu petard !

No vím že vám lenochům se to nechce číst... Tak si přečtěte alespoň konec... Prosím Plačící Mrkající
Doufám že se líbilo a čauvec lidičky Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama