Tento blog si fakt zamiluješ Mrkající !

Začínáme - Moje košišta Májinka :)

29. září 2015 v 9:11 | PIGgirl
Takže čauvec doufám že se máte prasátkově :)
Podařilo se mi udělat novej design pro blog:) Takže myslím že už se můžu rozepsat do nějakýho delšího
článku. Když jsem začínala se svým starým blogem ( OverHappy.blog.cz) tak jsem začala psát povídky ale tady to asi tak nebude protože když jsem si založla ten starej blog tak mě bylo 10 :/ Ale výjímečně jsem se rozhodla že napíšu o mojí skvělé kočičce Májince :* ČTI DO KONCE!! :)

Májinka

Možná vám to bude znít divně, ale kočky mají vážně devět životů, teda alespoň ta moje. Mája je vážně kočka, která když už to tak musím říct bojovala. Tady v tomhle článku vám o ní řeknu trochu víc odsouhlasila že jí to nebude vadit.:) - 1 ŽIVOT = První příhoda/ hrátka se životem ... Ale nejdřív všechno začlo u kočky jménem Micinie I. :D ne kecám jmenovala se Micka, ale bohužel už není mezi námi. Když měla Micka koťata měli jsme super malinký koťátka, který jsme potom porozdávali mezi známí o, kterých jsme věděli že budou na ně hodní. Ale jedno kotě jsme si nechali Máju :) Potom Mája vyrostla a měla poprvé koťata to šlo všechno dobře, super, ale podruhé nebo po třetí jich Mája porodila míň něž jako by mělo být. Týdny vypadala špatně tak jsme ju vzali k doktorovi a tam zjistili že má v břichu ještě pár mrtvých koťat:( - 1 ŽIVOT= 2. příhoda/ hrátka se životem ... Nevím kolik mi přesně bylo, ale neměla jsem ještě blog asi osm. Mája došla domů celá od krve takže jsme ji hned vzali na veterinu asi ji zajelo auto ............... nebudu vás zdržovat detaili -- Dneska nemá jeden zub a má umělou čelist ;(;(
-1 ŽIVOT= 3. příhoda/ hrátka se životem ... Když Mája došla jednou navečer domů tak si lehla dolů, ale neutíkala ke mě do pooje, nechal jsme ji přespat doma. Hned druhej den ju taťka s mamkou vezli do nemocnice protože jí z ocasu tekla krev. Na veterině zjisti že se pravděpodobně skřípla do pasti... Rozdrtilo jí to pánev a po nějaké době co ležela v nemocnici jí museli uříznout ocas .... Myslím že asi nic víc říkat nemusím. Ale i přesto že nemá ocas, pár zubů ani čelist bych ju nikdy neviměnila ;( A vypadá bez ocasu aji líp :))))) !!!!!!!

Tak jo mějte se prasátkově:) A tady je Májinčina fotka :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aneta Franzová Aneta Franzová | 1. října 2015 v 15:20 | Reagovat

Krana kočka Mája

2 Aneta Franzová Aneta Franzová | 1. října 2015 v 15:21 | Reagovat

Krásná kočka Mája :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama